Arhīvs
Augusts, 2022
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
Vakcinācijas Centrs slimību profilaksei klientiem dāvina ābolus
Publicēts 26. oktobrī, 2010.
Lai stiprinātu iedzīvotāju imūnsistēmu un mudinātu ikvienu ar lielāku vērību izturēties pret savu veselību, novembrī katram klientam, kas ieradīsies “Vakcinācijas centrā”, lai vakcinētos pret gripu, tiks dāvināts kilograms Latvijā audzētu ābolu.

Šis drēgnais, vējainais un mitrais laiks rada lielus draudus cilvēka veselībai. To pierāda arī arvien pieaugošais saaukstēšanās gadījumu skaits. Svarīgi, lai iedzīvotāji apzinātos savas iespējas – ko viņi var darīt, lai sevi, savus bērnu, draugus un kolēģus pasargātu no slimības. Kā efektīvāko profilakses līdzekli eksperti min vakcināciju, taču arī veselīgs dzīvesveids un vitamīniem bagāta pārtika ir neiztrūkstošas imunitātes veicināšanas sastāvdaļas. 

“Vakcinācijas centrs” visu novembri ikvienam, kas vēlēsies vakcinēties pret gripu, dāvinās kilogramu ābolu, tādējādi simboliski mudinot cilvēkus uzturā lietot vairāk augļu un dārzeņu, tādējādi izvairoties no slimībām. 

“Ir tik daudz lietas, ko mēs varam darīt, lai pasargātu paši sevi no saaukstēšanās, saslimšanas ar gripu un citām slimībām, taču bieži vien esam pārāk slinki, maz informēti vai nolaidīgi. “Vakcinācijas centrs” vēlas vērst sabiedrības uzmanību uz to, ka paši esam savas dzīves noteicēji – izvēloties vakcināciju un veselīgu pārtiku varam ļaut sev baudīt rudeni un bez bažām sagaidīt ziemu,” atzīmē “Vakcinācijas centra” vadītāja Ārija  Stalbova.

Šobrīd pieejama kļuvusi arī jaunās tehnoloģijas potēšana – ID pote – kas ir pilnīgi nesāpīga, jo vakcinācijas procesā adata ir daudz mazāka un tā tiek ievadīta tikai dažu milimetru dziļumā. Šī jaunā tipa vakcīna ir ļoti efektīva un piemērota cilvēkiem, kuri ir īpaši jūtīgi pret tradicionālo potēšanu.

 


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: