Arhīvs
Augusts, 2022
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
Vakcinācijas centrs: Pieaug pieprasījums pēc izbraukuma vakcinācijas
Publicēts 11. oktobrī, 2010.
Tuvojoties ziemai, arvien aktīvāki kļūst uzņēmumi un iestādes, kuri, rūpējoties par savu darbinieku veselību, veic to pretgripas vakcināciju. To pierāda pieprasījuma pieaugums pēc izbraukuma pretgripas vakcinācijas iespējam, ko piedāvā “Vakcinācijas centrs”.

Drēgnais laiks nereti paretina strādāt spējīgo darbinieku rindas uzņēmumos, tie nereti saaukstējas, noķer kādu vīrusu, tādējādi radot uzņēmumam zaudējumus. Lai izvairītos no līdzīgiem gadījumiem arvien vairāk uzņēmumu un iestāžu vadītāji ir sākuši rūpēties par darbinieku profilaksi, ko iespējams nodrošināt dažādi. Kā liecina “Vakcinācijas centra” informācija, septembra beigās un oktobra sākumā uzņēmumi arvien aktīvāk interesējas par iespējām vakcinēt savus darbiniekus pret gripu.

“Esam gandarīti, ka Latvijā pieaug atbildīgu uzņēmēju skaits, kas rūpējas par savu darbinieku veselību. Viņi ir sapratuši, ka profilakse – tā ir iespēja ekonomēt līdzekļus. Zinot pagājušā gada pieredzi, kad ar gripu saslima liels skaits cilvēku, tas nesa arī zaudējumus viņu darba vietām. Ja ar saaukstēšanos cilvēks slimo tikai pāris dienas, tad gripa var laupīt darba spējas pat vairāku nedēļu garumā,” atzīmē “Vakcinācijas centra” vadītāja Ārija  Stalbova.

Lai nāktu pretī atbildīgiem uzņēmumiem, “Vakcinācijas centrs” nodrošina potēšanu uzņēmumā uz vietas, tādējādi netērējot darbinieku laiku. Medicīnas darbinieki ieradīsies uzņēmumā, tam izdevīgā laikā un veiks potēšanu pēc visiem kvalitātes un sterilitātes noteikumiem, par ko papildus nav jāmaksā. Vakcinējot 30 un vairāk darbiniekus uzreiz, pieejamas arī apjoma atlaides. “Vakcinācijas centram” izveidota veiksmīga sadarbība arī ar labākajām apdrošināšanas kompānijām.

Šobrīd uzņēmumiem pieejama kļuvusi arī jaunās tehnoloģijas potēšana – ID pote – kas ir pilnīgi nesāpīga, jo vakcinācijas procesā adata ir daudz mazāka un tā tiek ievadīta tikai dažu milimetru dziļumā. Šī jaunā tipa vakcīna ir ļoti efektīva un piemērota cilvēkiem, kuri ir īpaši jūtīgi pret tradicionālo potēšanu.


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: