Arhīvs
Augusts, 2022
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
Uzņēmumi aktīvi vakcinē darbiniekus pret gripu
Publicēts 3. novembrī, 2010.
Iestājoties ziemas periodam, samazinoties gaisa temperatūrai un palielinoties saaukstēšanās slimību riskam, arvien vairāk uzņēmumu vadītāji vēlas savus darbiniekus laicīgi vakcinēt pret gripu, lai izvairītos no saslimšanas gadījumiem. Tā liecina “Vakcinācijas centra” apkopotā informācija.

Pēdēja mēneša laikā pieaudzis pieprasījums pēc izbraukuma vakcinācijas, kas nozīmē, ka “Vakcinācijas centra” mediķi dodas uz uzņēmumu, kur uz vietas veic darbinieku vakcināciju.

“Šogad izšķīrāmies par kolēģu vakcinēšanu, jo pērn ziemas periodā saskārāmies ar diezgan lielu dīkstāvi, kas radās cilvēku slimības dēļ. Daudz ekonomiskāk mums sanāk ieguldīt līdzekļus darbinieku profilakses veicināšanā, tādējādi samazinot saslimšanas gadījumus,” norāda Nodokļu un Likumdošanas Izglītības Centra vadītāja Jadviga Neilande.

“Ja iepriekš cilvēki individuāli vērsās pie mums, lai saņemtu papildus informāciju un vakcinētos pret infekciju slimībām, tad tagad arvien vairāk saņemam pieprasījumus no organizācijām un iestādēm. Uzņēmumi sākuši atbildīgāk izturēties pret saviem darbiniekiem, kas, protams, priecē,”   atzīmē “Vakcinācijas centra” vadītāja Ārija  Stalbova.

Par izbraukuma vakcināciju uzņēmumam papildus nav jāmaksā. Tāpat tas ļauj ietaupīt laiku, ko darbinieki velta, lai vakcinētos. Medicīnas darbinieki ierodas uzņēmumā, tam izdevīgā laikā un veiks potēšanu pēc visiem kvalitātes un sterilitātes noteikumiem, par ko papildus nav jāmaksā. Vakcinējot 30 un vairāk darbiniekus uzreiz, pieejamas arī apjoma atlaides. “Vakcinācijas centram” izveidota veiksmīga sadarbība arī ar labākajām apdrošināšanas kompānijām. 

Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: